EMT pajėgos

Mobilioji skubiosios medicinos pagalbos komanda (EMT) vyksta į „karštuosius taškus“ teikti pagalbą pandemijų, gamtinių nelaimių ar kitų ekstremaliųjų situacijų metu

Registracija į mobiliąją skubiosios medicinos pagalbos komandą

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija kartu su Greitosios medicinos pagalbos tarnyba siekia gauti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) sertifikatą, kuris leis šalies medikams dalyvauti tarptautinėse pagalbos misijose.

Šiuo tikslu iki 2023 m. spalio 20 d. vykdoma atranka, kurios metu suformuota medikų komanda galės vykti į „karštuosius taškus“ Lietuvoje ir svetur, ir teikti pagalbą pandemijų, gamtinių nelaimių ar kitų ekstremaliųjų situacijų metu.

Komanda bus sudaryta iš 40 slaugytojų ir (ar) skubios medicinos pagalbos paramedikų ir 20 šių profesinių kvalifikacijų gydytojų arba atitinkamoje medicinos rezidentūroje studijuojančių gydytojų rezidentų: skubiosios medicinos gydytojų, gydytojų anesteziologų reanimatologų, gydytojų ortopedų traumatologų bei gydytojų chirurgų.

Kviečiame Jus užpildyti anketą ir prisijungti prie mobiliosios skubiosios medicinos pagalbos komandos.

Nuoroda į teisės aktą

Turite klausimų, norite pasitarti, skambinkite

Norėdami išsikviesti greitąją medicinos pagalbą skambinkite trumpuoju numeriu 112 arba 113. Administracijos ir padalinių kontaktus rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.